İnşaat

    Yapı ruhsatı alınmasına müteakip inşaatları ister kat karşılığı ister anahtar teslim, ister kaba-ince olmak suretiyle yüksek kalite ve uygun ödeme seçenekleriyle planlanan sürede tamamlıyoruz.

Taahhüt

   Her türlü üstyapı ve alt yapı işlerinde yurt içi ve yurt dışı projelerin de taahhüdümüz kapsamında iş kalemlerini söz verdiğimiz sürede yüksek kalitede tamamlıyoruz.

Dekorasyon Ve Tadilat

 Tüm yaşam alanlarını temelden çatıya yeniliyoruz.

Kurumsal kimliğimizle önceden hazırlamış olduğumuz proje görselleri ve maliyet analizlerini siz değerli müşterilerimize sunuyor ve sonrasın da yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

Danışmanlık

Planlanan tüm yatırımlarda Menekşe Yapı olarak kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve bu şekilde onların önemli hedeflerine ulaşmalarını sağlayarak yol haritası belirliyoruz.

25 yıldır birçok müşterimiz için önem arz eden ve sürdürülebilir değişimi oluşturmak şiarı ile çalışıyoruz. Bu amaca olan inancımız ve bağlılığımız sonucunda sürekli kendimizi geliştirmek ve sektörde meydana gelen her türlü gelişmeyi müşterilerimize sunmak temel hedefimiz olmuştur.